POLITYKA PRYWATNOŚCI


Administrator


Administratorem danych osobowych jest Perbis Łukasz Świstak ul. Kościuszki 38 39-200 Dębica. Można się z nami kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@perbis.pl lub telefonicznie: 516-310-444.


Logi systemowe


Każda wizyta Użytkownika odwiedzającego stronę prominder.pl jest automatycznie rejestrowana na serwerze w tzw. logach systemowych. Zapisywane w ten sposób dane to m.in.: data, czas wizyty oraz adres IP. Dane z logów systemowych wykorzystywane

są wyłącznie do celów administracji serwerami oraz prowadzenia statystyk odwiedzin witryn internetowych.


Pliki cookie i inne podobne technologie


W celu optymalizacji dostarczanych usług i poprawienia czytelności strony informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym Użytkownika, które to informacje serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego. Strona prominder.pl może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. Techniki te są stosowane w celu poprawy jakości działania serwisu a w szczególności:Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, nie będą przekazywane do innych odbiorców oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani nie będą profilowane.


Obowiązuje od dnia 25.07.2022.